Twój wzrok

Twój wzrok 5 Czas czytania

CZEGO OCZEKIWAĆ NA WIZYCIE U OPTYKA?

Badanie okulistyczne może być zniechęcającą perspektywą, zwłaszcza pierwsze, dla zestresowanych pacjentów. Jednakże regularne badanie oczu jest kluczową sprawą dla jakości naszego widzenia, a także wyeliminowania chorób oczu.

Twój wzrok 4 Czas czytania

JAZDA PO 60-TCE: CZY POTRZEBUJESZ TESTU WZORKU?

Starzenie się oka niesie ze sobą wyjątkowe wyzwania. Gdy zbliżasz się do 60 roku życia, oko przechodzi serię zmian anatomicznych i fizjologicznych, które mogą wpływać na widzenie i zdolność do wykonywania prostych, codziennych zadań, takich jak czytanie i prowadzenie samochodu.

Twój wzrok 2 Czas czytania

JAK BYĆ BEZPIECZNYM PODCZAS JAZDY O ZMIERZCHU

Jazda o zmierzchu może znacznie utrudnić wyraźne widzenie, częściowo dlatego, że zagrożenia są mniej widoczne w ciemności. Konieczne jest podjęcie właściwych kroków w celu zapewnienia wyraźnego, ostrego widzenia za kierownicą; zarówno dla bezpieczeństwa - Twojego i innych.

Twój wzrok 3 Czas czytania

CZY NOSZENIE OKULARÓW MOŻE POPRAWIĆ WYNIKI DZIECI W SZKOLE?

Dzieci w wieku szkolnym pod każdym względem, znajdują się w kluczowym momencie swojego rozwoju, w tym rozwoju fizycznego, umiejętności społecznych i edukacji. Dla dziecka, gdy rozpoczyna naukę w szkole, jest to również kluczowy moment do wykrycia problemów ze wzrokiem, które mogły nie zostać wcześniej rozpoznane.

Twój wzrok 2 Czas czytania

JAK STRES WPŁYWA NA TWÓJ WZROK?

Bez wątpienia nieraz doświadczyłeś stresu. Niezależnie od tego, czy było to w pracy, domu czy rodzinnych okolicznościach. Będąc pod wpływem stresu, możemy czasem doprowadzić do innych problemów zdrowotnych, wpływając zarówno na samopoczucie fizyczne, jak i psychiczne.