Twój wzrok

Twój wzrok

CZY CIĄŻA MA WPŁYW NA WZROK?

Wiele zmian zachodzących w ciele w czasie ciąży jest dobrze znanych i rozpoznawalnych, takich jak głód, obrzęk stóp, poranne mdłości i wahania nastroju. Jednak w większości nie zdajemy sobie sprawy, że ciąża może też wpływać na wzrok?

Twój wzrok 2 Czas czytania

CZY GRY WIDEO MAJĄ WPŁYW NA WZROK?

Gry wideo to już nie tylko hobby, ale często także wybór zawodu. Wiele dzieci i dorosłych zrobiło karierę, grając w swoje ulubione gry wideo, a także publikując filmy na kanałach YouTube, oferując porady i oglądanie swoich rozgrywek. To ogromny przemysł, którego globalny rynek ma osiągnąć w 2019 roku wartość ponad 500 miliardów dolarów.

Twój wzrok 5 Czas czytania

PRAWDY I MITY DOTYCZĄCE NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA

W ostatnich latach pojawiło się w mediach wiele informacji dotyczących niebieskiego światła i jego wpływu na nasze zdrowie. W tym artykule przyjrzymy się bliżej, czym jest niebieskie światło, jak wpływa na nasze zdrowie, jakość snu i jak się przed nim chronić.

Twój wzrok 6 Czas czytania

JAK DOBRAĆ OPRAWKI DO KSZTAŁTU TWARZY?

Podczas kolejnego badania wzroku możesz otrzymać informację że musisz nosić okulary korekcyjne. Szkła okularowe służą do korygowania wad wzroku, takich jak krótkowzroczność, astygmatyz, nadwzroczność i starczowzroczność, które są określane jako błędy refrakcyjne. Noszenie szkieł sprawia, że światło skupia się idealnie na siatkówce oka, co skutkuje wyostrzeniem obrazu, potocznie zwanym skorygowaniem wzroku.

Twój wzrok 4 Czas czytania

ZALETY SZKIEŁ OKULAROWYCH SZYTYCH NA MIARĘ

Dobre widzenie oznacza dla każdego zupełnie coś innego, nawet w obrębie własnej rodziny. Standardowe rozwiązania w zakresie szkieł okularowych nie biorą tego pod uwagę często oferując jedną uniwersalną opcję.