9 na 10 użytkowników jest przekonanych do szkieł okularowych Varilux®*

W Varilux® dbamy o satysfakcję konsumentów. Towarzyszymy użytkownikom od 40 roku życia, gdy ich wzrok ewoluuje, dostarczając szkła okularowe inspirowane nimi i ich stale zmieniającymi się potrzebami.

9 na 10 użytkowników jest przekonanych do szkieł okularowych Varilux®*

 

 

Ludzie w sercu innowacji

Szkła progresywne są projektowane z uwzględnieniem fizjologii użytkowników okularów progresywnych. W Varilux® nieustannie słuchamy naszych kosnumentów, aby lepiej rozumieć ich potrzeby i zapewnić im najlepsze rozwiązania. Szkła Varilux® są testowane i weryfikowane w rzeczywistych warunkach przez użytkowników okularów progresywnych (prezbiopów). Podczas wszystkich naszych badań satysfakcji zdaliśmy sobie sprawę, że użytkownicy byli niezadowoleni, kiedy musieli zwrócić swoje szkła Varilux® po zakończeniu testu.

 

 

Użytkownicy Varilux® są bardzo zadowoleni

W 2020 roku opracowaliśmy jedyny w swoim rodzaju protokół badawczy, aby zmierzyć satysfakcję naszych użytkowników w trakcie noszenia szkieł progresywnych Varilux® przez dwa tygodnie i powrocie do poprzedniego rozwiązania. Po wypróbowaniu szkieł Varilux użytkownicy powrócili do swoich poprzednich rozwiązań optycznych i podzielili się z nami swoimi opiniami.

9 na 10 użytkowników jest przekonanych do szkieł okularowych Varilux®*

Zapytaj o szkła Varilux® optyka Essilor Expert

 

 

Patrz bez ograniczeń. Zobacz jeszcze więcej.

Doświadcz komfortowego widzenia od bliży do dali i zobacz jeszcze więcej dzięki szkłom Varilux®

 

 

Znajdź optyka najbliżej siebie

Znajdź idealnie dopasowane szkła Varilux® u optyka Essilor Expert

 

 

Odkryj gamę szkieł Varilux®

 

 

Dowiedz się więcej o Prezbiopii 

 

 

*9 na 10 konsumentów jest przekonanych do szkieł okularowych Varilux® po dwóch tygodniach ich testowania. Badanie Varilux Deprivation Study przeprowadzone przez niezależny zespół badawczy we Francji 2020 (n=102) ®ESSILOR INTERNATIONAL - LIPIEC 2020.