CHROŃ TWÓJ WZROK

CZYM JEST ŚWIATŁO NIEBIESKOFIOLETOWE

Współczesny świat jest nasycony źródłami światła niebieskofioletowego. Na zewnątrz największym źródłem jest słońce, w pomieszczeniach urządzenia cyfrowe i sztuczne oświetlenie. Rozwój technologiczny ostatnich 20 lat spowodował, że ilość źródeł sztucznego światła wzrosła, co skutkuje zwiększoną ekspozycją na światło niebieskofioletowe. Niestety to światło ma długofalowo szkodliwy wpływ na nasze oczy. Dlatego ochrona przed światłem niebieskofioletowym jest teraz ważniejsza niż kiedykolwiek.

OCHRONA PRZED ŚWIATŁEM NIEBIESKO-FIOLETOWYM - sekcja1

JAK CHRONIĆ WZROK PRZED ŚWIATŁEM NIEBIESKOFIOLETOWYM?

Chroń swoje oczy najlepszymi rozwiązaniami na rynku. Możesz wybierać spośród trzech rodzajów produktów lub łączyć je ze sobą dla jeszcze lepszej ochrony. Powłoka antyrefleksyjna Crizal Prevencia odbija szkodliwe światło niebieskofioletowe mieniąc się na piękny fioletowy kolor. Jeżeli szukasz najnowszych technologicznie rozwiązań i nie chcesz niebieskiej poświaty wybierz szkła z Eye Protect System. Dla tych, którzy szukają jednocześnie maksymalnej ochrony przed światłem UV na zewnątrz polecamy szkła fotochromowe Transitions.

OCHRONA PRZED ŚWIATŁEM NIEBIESKO-FIOLETOWYM - sekcja1

DLA JESZCZE LEPSZEJ OCHRONY POŁĄCZ PRODUKTY

CRIZAL PREVENCIA + EYE PROTECT SYSTEM
CRIZAL PREVENCIA + TRANSITIONS

POZNAJ NASZE SZKŁA

Crizal

Dobierz szkła z powłoką Crizal, aby poprawić przejrzystość widzenia. Powłoka poprawi jakość widzenia, wpłynie na estetykę szkła i ochroni Twoje soczewki przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Eye Protect System

Szkła z Eye Protect System pomagają chronić oczy przed szkodliwym światłem niebieskofioletowym i ultrafioletowym przez cały dzień, zarówno w pomieszczeniu i na zewnątrz.

Transitions

Inteligentne szkła fotochromowe, które adaptują się do zmiennych warunków oświetlenia. Chronią wzrok przed odblaskami, nadmiernym wysiłkiem oraz promieniowaniem UV. Zapewniają maksymalny komfort i najwyższą jakość widzenia w każdych warunkach oświetlenia.