NADMIERNA EKSPOZYCJA NA PROMIENIOWANIE UV

 

Czy wiesz, że 3,2 miliona ludzi każdego roku traci wzrok z powodu chorób spowodowanych nadmierną ekspozycją na słońce? Mimo, że mamy świadomość, że należy chronić skórę przed promieniowaniem UV, wciąż zapominamy o tym, że powinniśmy również zadbać o wzrok. Promieniowanie UVA i UVB może prowadzić do chorób oczu, aby temu zapobiec należy użytkować odpowiednie szkła.

CHROŃ SWÓJ WZROK PRZED SZKODLIWYM ŚWIATŁEM UV

Zapewnij sobie najlepszą ochronę przed szkodliwym światłem, dzięki korekcyjnym szkłom przeciwsłonecznym SUN. Możesz również wybrać szkła adaptujące się do zmieniającego się światła – Transitions. Pamiętaj, że łącząc te produkty z powłokami Crizal zapewniasz sobie jeszcze lepszą ochronę przed UV.

OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM UV - sekcja1
POZNAJ NASZE SZKŁA

Crizal

Dobierz szkła z powłoką Crizal, aby poprawić przejrzystość widzenia. Powłoka poprawi jakość widzenia, wpłynie na estetykę szkła i ochroni Twoje soczewki przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Transitions

Inteligentne szkła fotochromowe, które adaptują się do zmiennych warunków oświetlenia. Chronią wzrok przed odblaskami, nadmiernym wysiłkiem oraz promieniowaniem UV. Zapewniają maksymalny komfort i najwyższą jakość widzenia w każdych warunkach oświetlenia.

Eye Protect System

Szkła z Eye Protect System pomagają chronić oczy przed szkodliwym światłem niebieskofioletowym i ultrafioletowym przez cały dzień, zarówno w pomieszczeniu i na zewnątrz.

Xperio

Szkła zapewniające najwyższą jakość widzenia, kompleksową ochronę przed promieniowaniem UV oraz modny wygląd w pełnym słońcu. Dostępne w szerokiej gamie kolorów oraz efektem lustra pasującym do każdej oprawki i stylu.