CHROŃ SIĘ PRZED ZARYSOWANIAMI

 

Jednym z podstawowych problemów szkieł okularowych są zarysowania. Zarysowania są mało estetyczne i są przeszkodą wyraźnego widzenia. Wybierz powłoki antyrefleksyjne Crizal, które redukują powstawanie zarysowań i sprawią, że Twoje widzenie będzie wyraźne, a szkła wytrzymałe.

ŚWIATŁO JEST WSZĘDZIE

Zauważyłeś, że otacza nas coraz więcej źródeł światła? Nasze środowisko jest coraz jaśniejsze. Wszędzie spotykamy się z refleksami: w biurze, prowadząc samochód, wychodząc na zewnątrz w słoneczny dzień. To powoduje powstawanie refleksów na okularach. Nasze oczy nie są też tak dobrze widoczne jakbyśmy tego chcieli. Powłoki antyrefleksyjne Crizal zapewnią Ci przejrzyste widzenie. Możesz również wypróbować szkieł, które adaptują się do zmieniających warunków oświetlenia – Transitions.

Redukcja refleksów i wygoda użytkowania - skecja1

POŻEGNAJ SIĘ Z ZABRUDZENIAMI

Jeżeli użytkujesz okulary na co dzień wiesz jak łatwo się brudzą i ile czasu zajmuje doprowadzenie ich do czystości. Spróbuj szkieł z powłokami Crizal i ciesz się niespotykaną łatwością czyszczenia. Będziesz miał więcej czasu, aby cieszyć się pięknem życia.

Redukcja refleksów i wygoda użytkowania - sekcja2
POZNAJ NASZE SZKŁA

Transitions

Inteligentne szkła fotochromowe, które adaptują się do zmiennych warunków oświetlenia. Chronią wzrok przed odblaskami, nadmiernym wysiłkiem oraz promieniowaniem UV. Zapewniają maksymalny komfort i najwyższą jakość widzenia w każdych warunkach oświetlenia.

Crizal

Dobierz szkła z powłoką Crizal, aby poprawić przejrzystość widzenia. Powłoka poprawi jakość widzenia, wpłynie na estetykę szkła i ochroni Twoje soczewki przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.