ŚWIATŁO ZMIENIA SIĘ CAŁY CZAS

 

Przebywasz w ciągłym ruchu, przemieszczając się z pomieszczeń na zewnątrz wiele razy w ciągu dnia? Poszukujesz wygodnego rozwiązania, które zapewni Ci wyraźne widzenie w pomieszczeniach i na zewnątrz, chroniąc Twój wzrok? Na Twoje potrzeby odpowiedzą inteligentne szkła okularowe, adaptujące się do zmiennego światła.

WYRAŹNE WIDZENIE I OCHRONA W KAŻDYM ŚWIETLE

Inteligentne szkła Transitions to uniwersalne rozwiązanie 2w1. Przejrzyste w pomieszczeniach - pełnią rolę klasycznych okularów. Zaciemniające się na zewnątrz - stają się okularami przeciwsłonecznymi. Non stop dopasowują się do dowolnego światła, w każdym momencie, przez cały rok. Zapewniają Ci kompleksową ochronę wzroku przed szkodliwymi promieniami UV i światłem niebieskofioletowym z naturalnych i sztucznych źródeł światła. Poczuj wolność – zobacz świat wyraźnie i chroń wzrok w każdym świetle.

Soczewki do światła zmiennego - sekcja 1
POZNAJ NASZE SZKŁA

Transitions

Inteligentne szkła fotochromowe, które adaptują się do zmiennych warunków oświetlenia. Chronią wzrok przed odblaskami, nadmiernym wysiłkiem oraz promieniowaniem UV. Zapewniają maksymalny komfort i najwyższą jakość widzenia w każdych warunkach oświetlenia.