DOBRE WIDZENIE = PRAWIDŁOWY ROZWÓJ

 

Zapewnij swojemu dziecku bezpieczne i dobre widzenie, aby mogło odkrywać świat i prawidłowo się rozwijać. Wyraźne widzenie w szkole i bezpieczeństwo podczas zabaw zapewniają prawidłowo dobrane szkła okularowe.

Odporne na zarysowanie, łatwe w czyszczeniu i zapewniające ochronę przed szkodliwym światłem – zapoznaj się z powłokami Crizal i wybierz najlepszą dla swojego dziecka.
Szkła z materiału Airwear zapewnią Twojemu dziecku najlepszą w klasie wytrzymałość na uszkodzenia. Wiemy, że dzieci nie zawsze pamiętają o tym, że okulary są na nosie, dlatego warto zapewnić im odporne szkła Airwear 1,59.

MŁODZI FANI NOWYCH TECHNOLOGII

Zauważyłeś, że Twoje dziecko spędza dużo czasu przed ekranami i nie zawsze masz na to wpływ?
Zapewnij swojemu dziecku ochronę przed szkodliwym światłem niebieskofioletowym. Źródłem światła niebieskofioletowego jest słońce oraz ekrany cyfrowe. Nadmiar tego światła może wpływać szkodliwie na siatkówkę. Dlatego zapewnij właściwą ochronę wzroku swojego dziecka, dzięki powłoce Crizal Prevencia lub szkłom z Eye Protect System. Zapytaj swojego specjalistę ochrony wzroku jakie rozwiązanie rekomenduje.

Szkła dla dzieci - sekcja1

A MOŻE INTELIGENTNA OCHRONA 3 w 1?

Inteligentne szkła, które same adaptują się do zmiennych warunków oświetlenia mogą być najlepszą opcją dla Twojego dziecka. W pomieszczeniach chronią przed szkodliwym światłem niebieskofioletowym, a na zewnątrz zaciemniają się chroniąc oczy przed promieniowaniem UV. To najlepsza ochrona dostępna w szkłach okularowych.

POZNAJ NASZE SZKŁA

Transitions

Inteligentne szkła fotochromowe, które adaptują się do zmiennych warunków oświetlenia. Chronią wzrok przed odblaskami, nadmiernym wysiłkiem oraz promieniowaniem UV. Zapewniają maksymalny komfort i najwyższą jakość widzenia w każdych warunkach oświetlenia.

Eye Protect System

Szkła z Eye Protect System pomagają chronić oczy przed szkodliwym światłem niebieskofioletowym i ultrafioletowym przez cały dzień, zarówno w pomieszczeniu i na zewnątrz.