ŚWIAT CIĄGLE W DRODZE

 

Prowadzisz samochód i masz poczucie, że odblaski od ulicznych świateł i innych pojazdów utrudniają Ci wyraźne widzenie? Refleksy płynące ze zmieniającego się oświetlenia obniżają Twój komfort jazdy i bezpieczeństwo na drodze. Dlatego sięgnij po zaawansowane technologicznie szkła okularowe, stworzone specjalnie dla kierowców.

KOMFORT WIDZENIA. BEZPIECZNA PODRÓŻ.

Kiedy prowadzisz samochód, Twój wzrok narażony jest na oślepiające odblaski. Są one dokuczliwe szczególnie po zmierzchu. Zmieniające się oświetlenie na drodze powoduje, że do Twoich oczu docierają refleksy, które uniemożliwiają prawidłowe widzenie. Wybierz szkła okularowe Essilor Streetlife, które redukują do 90% oślepiających odblasków. Gwarantują też szerokie pole widzenia. Zapewnij sobie komfort widzenia podczas jazdy, aby bezpiecznie dotrzeć do celu.

Szkła dla kierowców - sekcja1
POZNAJ NASZE SZKŁA

StreetLife

Wybierz Essilor Streetlife – szkła stworzone specjalnie dla kierowców, redukujące do 90% odblasków. Zapewniają komfort wyraźnego widzenia w ciągu dnia i po zmroku, znacząco zwiększając bezpieczeństwo jazdy.

Transitions Signature

Szkła fotochromowe dedykowane dla tych, którzy spędzają czas zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, a od szkieł oczekują płynnego dostosowania się do idealnego zabarwienia w każdym świetle. Dostępne w 3 kultowych kolorach.