OTACZA NAS CYFROWA RZECZYWISTOŚĆ

 

Nie wyobrażasz sobie życia bez elektronicznych urządzeń? Korzystając z nich, odczuwasz zmęczenie wzroku, suchość oczu, bóle głowy? To znak, że już czas zapewnić Twoim oczom odpowiednią ochronę. Wybierz nowoczesne szkła okularowe stworzone do życia w cyfrowym świecie.

OCHRONA WZROKU W CYFROWYM ŚWIECIE

Kiedy wpatrujesz się w cyfrowe ekrany, Twój wzrok wymaga szczególnej opieki. Eyezen – jednoogniskowe szkła okularowe nowej generacji - wspierają wysiłek Twojego oka, kiedy czytasz treści z cyfrowych ekranów. W połączeniu z powłoką antyrefleksyjną Crizal Prevencia, chronią Twój wzrok przed szkodliwym światłem niebieskofioletowym. Dzięki temu Twoje oczy są zrelaksowane i bezpieczne, a Ty możesz swobodnie korzystać z cyfrowych urządzeń. Jeśli skończyłeś 40 lat i jesteś prezbiopem, sięgnij po szkła progresywne Varilux, w tym specjalistyczne Varilux Digitime i połącz je z Crizal Prevencia.

Szkła do korzystania z urządzeń cyfrowych - sekcja1
POZNAJ NASZE SZKŁA

Crizal Prevencia

Dobierz szkła z powłoką Crizal, aby poprawić przejrzystość widzenia. Powłoka poprawi jakość widzenia, wpłynie na estetykę szkła i ochroni Twoje soczewki przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.