Salony optyczne z AVA - Przełomowe doświadczenie prowadzące do maksymalnej precyzji widzenia. - Dostępnych jest 47 salonów optycznych.

Czym jest doświadczenie AVA™? Dzięki innowacyjnemu foropterowi Vision-R 800 optometrysta dokona badania Twojego wzroku na podstawie nowego pomiaru refrakcji z dokładnością do 0,01 dioptrii.* Następnie dokona dodatkowych pomiarów oprawy, oczu i zachowania wzroku w najdrobniejszych szczegółach, aby spersonalizować Twoje szkła, wykorzystując najnowszą technologię. Integracja precyzyjnej recepty i pomiarów personalizacyjnych w szkłach okularowych od Essilor® zapewni Ci jeszcze większą precyzję*, komfort i ostrość widzenia, dzięki czemu możesz cieszyć się tym, co lubisz robić każdego dnia. Zapytaj swojego optyka o technologię AVA™ od Essilor®. *Dokładność wykonania soczewek jest standardowa, zmieniamy dokładność recepty do 0,01 dptr.

cityName cityName
  • Wpisz wybrany adres w pasku wyszukiwania bądź odszukaj go na mapie

  • Znajdź optyka

  • Umów się na wizytę

Przełączaj się między widokiem mapy a widokiem listy

SALONY OPTYCZNE OFERUJĄCE WYJĄTKOWE DOŚWIADCZENIE AVA - znajdź optyka najbliżej Ciebie! Dzięki wyjątkowemu doświadczeniu AVA™ Twój optometrysta dokona niezwykle precyzyjnego badania wzroku tak, aby spersonalizować Twoje szkła i zapewnić Ci największy komfort i ostrość widzenia.