SPORTOWA AKTYWNOŚĆ TO CZĘŚĆ ŻYCIA

 

Dbasz o swoją kondycję i uprawisz sport? Podczas aktywności na świeżym powietrzu czujesz, że nie zawsze widzisz wyraźnie, a Twoje oczy nie są chronione? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie są szkła okularowe, stworzone specjalnie dla dynamicznych osób, dbających o swoją kondycję.

KOMFORT WIDZENIA PODCZAS AKTYWNOŚCI

Jeśli uprawiasz aktywności fizyczne, przechodząc wielokrotnie z pomieszczeń na zewnątrz, wybierz inteligentne szkła Transitions. Przejrzyste w pomieszczeniach, zaciemniają się na zewnątrz, pełniąc funkcję okularów przeciwsłonecznych. Zapewniają kompleksową ochronę wzroku w każdym świetle. Jeśli jesteś aktywny głównie na zewnątrz, sięgnij po SUN SPORT – korekcyjne szkła przeciwsłoneczne. Rekomendowane w wersji XPERIO z polaryzacją, zapewniają kontrast barw i eliminują odblaski nawet w pełnym świetle.

Szkła do aktywności na zewnątrz - sekcja1
POZNAJ NASZE SZKŁA

Transitions

Inteligentne szkła fotochromowe, które adaptują się do zmiennych warunków oświetlenia. Chronią wzrok przed odblaskami, nadmiernym wysiłkiem oraz promieniowaniem UV. Zapewniają maksymalny komfort i najwyższą jakość widzenia w każdych warunkach oświetlenia.

Xperio

Szkła zapewniające najwyższą jakość widzenia, kompleksową ochronę przed promieniowaniem UV oraz modny wygląd w pełnym słońcu. Dostępne w szerokiej gamie kolorów oraz efektem lustra pasującym do każdej oprawki i stylu.